Adres:
Adresimiz Karağan Dere Mah. İstiklâl Caddesi No : 35 Ürgüp NEVŞEHİR

Email: info@melishotel.com
Telefon:
Tel: 0 384 341 3296
Faks:
Fax: 0 384 341 3297
e-Posta Gönder
(isteğe bağlı)

Sık Sorulan Sorular

1. Kaya Oyma Otel Nedir ? Kaya oyma otel , Kapadokya bölgesinin coğrafi yapısında yer alan kayaçlar aşınmaya ve ev bölümleri olarak oyulmaya müsaittir. Yüzlerce yıl bölgemizde yaşamış olan insanlar bu kayaçlara oydukları mekanlarda yaşamlarını sürdürmüşlerdir. Kaya oyma odalardan oluşan otelimiz siz müşterilerimize tarihsel doku hakkında daha fazla bilgi verecektir . Kaya Oyma oteller yanlızca Kapadokya bölgesinde bulunmaktadır.

 

2.Kaya Oyma Otellerde Konaklamak Pahalı mıdır? : Her bütçeye uygun kaya oyma otel ve odalar bulabilirsiniz. Fiyatlar normal oda fiyatından biraz daha yüksektir. Odaların 5 yıldızlı otel odaları gibi konforlu olanları vardır.

 

3.Kapadokyayı ziyaret etmek için en iyi mevsim hangisidir ? Kapadokya bölgesi her mevsim bir başka güzeldir. Bölgemiz coğrafyasının muhteşem renkleri her mevsimde insanlara farklı duygular tattırmaktadır. Ancak bölgemizde konaklama yanında bölge aktivitelerinden ve özellikle de balon turlarından faydalanmak istiyorsanız ilkbahar ve yaz mevsimlerini tercih etmenizi öneririz. Gökyüzü size çekeceğiniz fotoğraflar için de uygun olacaktır.

 

4.Kapadokya Bölgesinde neler yapabilirim ? Kapadokya bölgesinde yapabileceğiniz etkinlikler aktiviteler sayfamızda ayrıntılı olarak açıklanmıştır. Otelimiz bu hizmetleri yine kendi kuruluşumuz olan magicvalleytour aracılığı ile müşterilerimize sağlamaktadır. Bölgemizdeki aktiviteler ve tarihsel bilgiler ücretsiz olarak otelimizden uzman rehberlerimiz tarafından verilmektedir.

Find us on Facebook